Hlavní obsah stránky

Gorenje GV673C60

Myčka Gorenje GV673C60 dokáže pojmout až 16 jídelních sad, což je dostatek nejen pro opravdu velkou rodinu, ale i pro větší domácí party či oslavu. Funkce TotalDry po skončení mytí lehce sama otevře dvířka myčky, aby vynutila přebytečnou páru a pustila dovnitř čerstvý vzduch.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGorenje

Popis

Myčka Gorenje GV673C60 dokáže pojmout až 16 jídelních sad, což je dostatek nejen pro opravdu velkou rodinu, ale i pro větší domácí party či oslavu. Funkce TotalDry po skončení mytí lehce sama otevře dvířka myčky, aby vynutila přebytečnou páru a pustila dovnitř čerstvý vzduch. S aplikací Connect Life budete mít neustálý přehled o tom co je s vaší myčkou Gorenje GV673C60, na čem zrovna pracuje a také získáte rychlý přístup k manuálu a dalším věcem. Přídavné ostřikovací rameno umístěné ve vrchní části myčky zajistí lepší pokrytí a zvýší efektivitu myčky až o 30 %.

Parametry

Energetická třídaC
Hlučnost42 dB
Šířka59,8 cm
Počet sad nádobí16
Výška81,6 cm
Hloubka55,5 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí Gorenje

Všechny myčky nádobí Gorenje