Hlavní obsah stránky

GoPro Hero 8 Black

Radikálně vylepšená stabilizace, bezrámečkové tělo. Vyberte si ideální čočku pro svůj záběr - lineární bez zkreslení, úzkou, širokoúhlou nebo SuperView.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGoPro

Popis

Radikálně vylepšená stabilizace, bezrámečkové tělo. Vyberte si ideální čočku pro svůj záběr - lineární bez zkreslení, úzkou, širokoúhlou nebo SuperView.

Klíčové vlastnosti
  • vodotěsná
  • živé vysílání
  • 4K videa
  • Night Lapse video
  • Slow-Motion
  • časosběr

Skvělá kamera GoPro Hero8 Black

Hero8 má skvěle inovovanou funkci HyperSmooth 2.0, která má několik stupňů stabilizace, včetně režimu Boost a revolučního vyrovnávání horizontu v aplikaci. Vytvořte fantastický efekt TimeWarp bez zbytečného nastavování. Poklepáním zrychlíte či zpomalíte. Vysoký kontrast, vynikající ostrost. Vylepšený algoritmus přináší akční záběry s takovými detaily, o kterých se vám předtím ani nesnilo.

GoPro Hero8 Black
LiveBurst a Night Lapse video

LiveBurst zaznamenává 1,5 vteřiny před a po stisknutí spouště. Můžete si proto vybrat z 90 statických snímků nebo sdílet krátký 4K klip. S Night Lapse videem ovládnete noční kouzlo ve 4K. Sledujte jak krajina ožívá epickými detaily.

GoPro Hero8 Black fotky
Co dalšího GoPro Hero8 Black nabízí

Se třemi mikrofony a vylepšenou redukcí šumu větru získáte přirozenou kvalitu zvuku - a to i při vysokých rychlostech. Snese i drsné zacházení. Navíc je zcela vodotěsná až do 10 metrů bez obalu.

GoPro Hero8 Black Night Lapse
GoPro App.

Natočte. Upravte. Sdílejte. A znova! Aplikace GoPro sama vytvoří úžasná videa, která můžete snadno sdílet.

Hlasové ovládání

Ovládejte kameru hlasem pomocí 14 příkazů. Začněte nahrávat pouhým "GoPro, start recording." nebo jednoduše zapněte kameru příkazem "GoPro, turn on."

Předchůdci

Předešlé kamery GoPro Hero7, GoPro Hero 6, GoPro Hero 4. Dalšími kamerami od značky GoPro jsou GoPro Fusion a GoPro Max Black.

Parametry

Rozlišení snímače12 MPx
Počet snímků za vteřinu240 fps
Displejano
Rozlišení videa4K
Čtečka paměťových karetano
Odolnost vůči voděano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sportovní kamery GoPro