Index rychlosti Y (300 km/h), index nosnosti 95 Li, šířka pneu 245 mm, profilové číslo 35, R20Pneu pochází z koncernu Goodyear a vyrábí se od roku 2007. Nový typ asymetrické pneu s pevným vnějším žebrem pro lepší stabilitu v zatáčkách.
Informace o Goodyear Eagle F1 Asymmetric 245/35 R20 95 Y FP XL
Popis
Pneu pochází z koncernu Goodyear a vyrábí se od roku 2007. Nový typ asymetrické pneu s pevným vnějším žebrem pro lepší stabilitu v zatáčkách. Výborný kompromis mezi kilometrovým výkonem, tichým průběhem a dobrou jízdní stabilitou jak na mokrém tak i suchém podkladu. Je zde patrná inspirace převzatá z běhounů závodních automobilů F1.
Index nosnosti (Li = Load Index) je bezrozměrné číslo, které odpovídá nominálnímu provoznímu zatížení pneumatiky v kg na jednu pneumatiku.
Index rychlosti
Y (300 km/h)
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Index rychlosti (SI = Speed Index) je písmeno odpovídající rychlostní kategorii. Určuje maximální rychlost, při které může pneumatika nést hmotnost určenou hmotnostním indexem (indexem nosnosti).
Rozměry
Šířka pneu
245 mm
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
První trojčíslí před lomítkem v milimetrech, které udává šířku běhounu při nominálním tlaku huštění a nominálním zatížení.
Profilové číslo
35
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Dvojčíslí za lomítkem, které udává poměr mezi šířkou pneumatiky a výškou bočnice v procentech.
Průměr disku
R20
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Velikost disku/ráfku v palcích, přičemž 1 palec je cca 25,4 mm. "R" je zkratka pro radiální konstrukci pneumatiky.
Ostatní parametry
Produktové číslo
5452000659767
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
7. listopadu 2018
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.