Hlavní obsah stránky

Gillette Fusion Proglide Power Styler

  • holítko Gillette Fusion Proglide Power Styler
holítko Gillette Fusion Proglide Power Styler

Holicí strojek Fusion ProGlide Power Styler nabízí hladké oholení se značně menším podrážděním a větším pohodlím. Holicí hlavice mají tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGillette

Popis

Holicí strojek Fusion ProGlide Power Styler nabízí hladké oholení se značně menším podrážděním a větším pohodlím. Holicí hlavice mají tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Parametry

Určení holítkapánské
Počet břitů5
Počet hlavic3
Typ holicího strojkus výměnnými hlavicemi

Články k tématu

Domácnost a zahradaKompletní průvodce výběrem holicího strojku

Přestože doba spíše než dohladka oholeným tvářím svědčí vousům, ne každý muž si na ně potrpí. Také pro ženy je holicí strojek často standardní pomůckou. Není od věci mít jasno v tom, jak ten ideální…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Holítka Gillette

Všechny holítka Gillette