Hlavní obsah stránky

Geko G38505 4 - 20 mm

  • vrták Geko G38505 4 - 20 mm
vrták Geko G38505 4 - 20 mm

Díky svému kvalitnímu zpracování je vrták ideální pro vrtání otvorů do plechů z prakticky všech běžných průmyslových materiálů a to v různých průměrech. Proto nalézá široké uplatnění při elektroinstalačních, vodoinstalačních a dalších mechanických pracích.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGeko

Popis

Díky svému kvalitnímu zpracování je vrták ideální pro vrtání otvorů do plechů z prakticky všech běžných průmyslových materiálů a to v různých průměrech. Proto nalézá široké uplatnění při elektroinstalačních, vodoinstalačních a dalších mechanických pracích. Stupňovitý vrták HSS je vrták s přímou drážkou, tzv. stromeček s krokem stoupání 2mm. Díky svému kvalitnímu zpracování je ideální pro vrtání otvorů do plechů z prakticky všech běžných průmyslových materiálů, jako jsou např. železo, ocel, litina, hliník, měď, dural a další neželezné kovy, termoplasty apod.

Parametry

Určení vrtákukov
Sadane
Typ vrtákustupňovitý
Produktové čísloG38505

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Vrtáky Geko

Všechny vrtáky Geko