Hlavní obsah stránky

Garmont Ascent GTX šedá/červená

  • pánská treková obuv Garmont Ascent GTX šedá/červená
pánská treková obuv Garmont Ascent GTX šedá/červená

Pánské univerzální boty Garmont Ascent GTX jsou vhodné pro širokou škálu aktivit, dominují nízkou hmotností, stabilitou a vysokou odolností a disponují technologií A.D.D. Pánské trekové boty Ascent GTX značky Garmont jsou určeny především pro horolezce, kteří mohou boty uplatnit při mnoha dalších outdoorových aktivitách.

Vybrat variantu (9)

Garmont Ascent GTX šedá/červená 42,5

9 variant pro
Garmont Ascent GTX šedá/červená

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmont

Popis

Pánské univerzální boty Garmont Ascent GTX jsou vhodné pro širokou škálu aktivit, dominují nízkou hmotností, stabilitou a vysokou odolností a disponují technologií A.D.D. Pánské trekové boty Ascent GTX značky Garmont jsou určeny především pro horolezce, kteří mohou boty uplatnit při mnoha dalších outdoorových aktivitách. Jedním z hlavních benefitů je vysoká tuhost, stabilita při zachování vysoké odolnosti a zároveň nízká hmotnost. Boty jsou vyvinuty v

Parametry

Velikost nohy (EU)42,5
Barvašedá
Výška obuvikotníková
Materiál obuviGore-Tex
Barefootne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánská treková obuv Garmont

Všechny pánská treková obuv Garmont