Hlavní obsah stránky

Garmin Vívoactive 4

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 jsou další generační přírůstek do řady Vívoactive, která se vždy pyšnila vynikajícím poměrem ceny a výkonu. U čtvrté řady to platí stále, ačkoliv je i nadále oproti svému předchůdci posunuta a lépe vybavena.

Vybrat variantu (2)

Garmin Vívoactive 4 Gray/Black

2 varianty pro
Garmin Vívoactive 4

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 jsou další generační přírůstek do řady Vívoactive, která se vždy pyšnila vynikajícím poměrem ceny a výkonu. U čtvrté řady to platí stále, ačkoliv je i nadále oproti svému předchůdci posunuta a lépe vybavena.

Klíčové vlastnosti
  • integrovaný senzor srdečního tepu
  • podrobné měření a analýza sportovních aktivit
  • ochranné sklíčko Corning Gorilla Glass 3
  • QuickRelease silikonový řemínek s možností snadné výměny
  • příjem notifikací z telefonu (Android, iOS)
  • výdrž baterie až 8 dní na jedno nabití

Všestranné sportovní hodinky Garmin Vívoactive 4

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 vám budou dělat společnost nejen při sportovních aktivitách. Umožňují celodenní monitorování kroků, srdečního tepu, hladiny stresu a energie, délky a kvality spánku, pitného režimu a zdaleka to není vše.

Garmin Vívoactive 4 nošení
Pohodlné nošení

Garmin Vívoactive 4 se stanou vašim módním doplňkem, který budete nosit na ruce 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Nastavitelný řemínek se přizpůsobí velikosti vašeho zápěstí. Konstrukce hodinek je navíc vodotěsná, takže se s nimi můžete sprchovat nebo se s nimi plavat. Hodinky jsou vybaveny dobře čitelným 1,3" displejem s jednoduchým a intuitivním dotykovým ovládáním. Údaje jsou dobře čitelné i na přímém slunci díky podsvícení.

Garmin Vívoactive 4 sport
Snímač Pulse Ox

Nadšenci vysokohorské turistiky a horolezectví jistě ocení integrovaný optický snímač Pulse Ox, který měří a vyhodnocuje saturace krevního hemoglobinu kyslíkem. Ve vyšších nadmořských výškách můžete sledovat jak se vaše tělo vypořádává s vyšší výškou a jaká je hodnota kyslíku v krvi.

Garmin Vívoactive 4 puls
Měření pulsu

Mějte přehled o tom, jak se namáhá vaše srdce při cvičení a naopak jak pracuje, když odpočíváte. Garmin Elevate vám to řekne. Tato inovativní technologie pracuje fotodiodami, které jsou velmi citlivé na úbytek světla pronikajícího do pokožky. Intenzita zeleného světla se automaticky přizpůsobí tmavé pokožce a stejně je to i v případě, že máte tetování. S těmito hodinkami se můžete těšit na téměř přesné měření pulsu.

Garmin Vívoactive 4 hudba
Prostor pro vaši hudbu

Hodinky vás upozorní na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Umožní vám poslouchat vaši oblíbenou hudbu přes zabudovaný Mp3 přehrávač s kapacitou až 500 písniček. Stačí připojit bezdrátová sluchátka a hudba bude znít přímo z hodinek. Skladby si nahrajete z počítače přes USB kabel. Případně využijete aplikace Spotify & Deezer.

Garmin Vívoactive 4 sport
Různorodé sportovní aktivity

Využití hodinek Garmin Vívoactive 4 je skutečné široké. Při sportování vám postačí hodinky, smartphone můžete nechat doma. Vyberte si z nabízených 20 sportovních aplikací a začněte cvičit. Hodinky jsou využitelné při těchto aktivitách: běh (v interiéru/exteriéru/běžecký pás), cyklistika (indoor, outdoor, MTB), chůze (interiér/exteriér), veslování, plavání v bazénu i na otevřené vodě, jóga, pilates, lyžování, snowboarding, běžkování, golf a silový trénink.

Garmin Vívoactive 4 baterie
Výdrž baterie

Vestavěná dobíjecí baterie udrží hodinky v provozu až 8 dní při zapnutém režimu smart hodinek se zapnutým sledování denní aktivity a monitorováním pulsu 24/7. Při zapnutém GPS a Mp3 přehrávači je výdrž 6 hodin. Jednoduché nabíjení přes USB.

Další skvělé funkce

Ve výbavě hodinek najdete mnoho praktických funkcí. Jednou z nich je funkce Nádech-výdech analyzující vaše dýchání. V případě špatného dýchání nebo jiné změny vám nabídne kontrolované dechové cvičení. Upozorní vás na nedostatečný pitný režim i na to, kolik máte energie (Body Battery). Dámy ocení aplikaci Menstruační cyklus. Nechybí krokoměr, barometrický výškoměr, monitorování stresu, možnost bezkontaktní platby Garmin Pay či upozornění v případě delší neaktivity.

Parametry

Velikost displeje1,3"
Voděodolnéano
Výdrž baterie8 dnů
Hmotnost50,5 g
Rozlišení260 x 260
Vibraceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Garmin

Všechny chytré hodinky Garmin