Hlavní obsah stránky

Garmin Tactix Delta Pro Solar Sapphire Ballistics Edition 21 cm černé

Taktické GPS hodinky se solárním nabíjením, safírovým sklem a nylonovým řemínkem nabízejí kombinaci chytrých, sportovních, outdoorových a speciální taktických funkcí. Hodinky jsou dodávány se softwarem Applied Ballistics Elite pro výpočet střelby na dlouhé vzdálenosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Taktické GPS hodinky se solárním nabíjením, safírovým sklem a nylonovým řemínkem nabízejí kombinaci chytrých, sportovních, outdoorových a speciální taktických funkcí. Hodinky jsou dodávány se softwarem Applied Ballistics Elite pro výpočet střelby na dlouhé vzdálenosti. Delta solar jsou chytré, taktické GPS hodinky s outdoorovými a sportovně všestrannými funkcemi. Odolností splňují vojenský standard MIL-STD-810G. Nabízejí speciální taktické funkce, zobrazují mapy, mají vestavěný hudební přehrávač a podporují Garmin Pay bezkontaktní platby.

Parametry

Velikost displeje1,4"
Voděodolnéano
Výdrž baterie21 den
Hmotnost97 g
Rozlišení280 x 280
Vibraceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Chytré hodinky Garmin

Všechny chytré hodinky Garmin