Hlavní obsah stránky

Garmin Edge 530

Navigace na kolo Garmin Edge 530 je výborným pomocníkem pro milovníky cyklistiky. Kompaktní mapový GPS cyklopočítač s tlačítkovým ovládáním je vybaven barometrem, automatickou navigací do cíle a spoustou dalších užitečných funkcí.

Vybrat variantu (3)

Garmin Edge 530 MTB Bundle

3 varianty pro
Garmin Edge 530

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Navigace na kolo Garmin Edge 530 je výborným pomocníkem pro milovníky cyklistiky. Kompaktní mapový GPS cyklopočítač s tlačítkovým ovládáním je vybaven barometrem, automatickou navigací do cíle a spoustou dalších užitečných funkcí.

Klíčové vlastnosti
  • velmi citlivý GPS
  • mapové podklady IMG
  • barometrický výškoměr
  • výdrž až 40 hodin
  • funkce Bike Alarm

Praktický cyklopočítač Garmin Edge 530

Navigace Edge 530 je další z generace cyklopočítačů řady Edge 5XX. Oproti starším verzím model nabízí několik důležitých vylepšení. Jedním z hlavních jsou kompaktní rozměry, díky kterým navigaci snadno přiděláte na jakákoli řídítka. Držák pro upevnění navigace na kolo je součástí přibaleného příslušenství.

Garmin Edge 530 zboku
Praktické funkce

Cyklopočítač Edge 530 obsahuje vysoce citlivý GPS, Glonass a Galileo přijímač pro přesné a spolehlivé určení polohy, rychlosti nebo vzdálenosti, a to i v místech s omezeným výhledem na oblohu. Samozřejmou funkcí je sběr informací o vaší jízdě na kole, která z navigace Garmin přemění v pomocníka pro každý výlet. Velmi detailní mapové podklady IMG obsahující mapy Evropy včetně České republiky budou vždy vědět, kudy máte jet. O přesné měření výšky se stará vestavěný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací podle GPS.

Garmin Edge 530 na kole
Kompatibilita

Cyklopočítač je doplněn Bluetooth s možností propojení s chytrým telefonem, ze kterého je schopen přebírat SMS zprávy, volání a další upozornění, nebo jej využívat pro datová propojení s tréninkovým serverem. Edge 530 je též kompatibilní se segmenty STRAVA, které je schopen dohrát do své paměti, upozornit na ně na trati, za jízdy ukázat porovnání s vedoucími časy a dosažený výsledek po jízdě zapsat do STRAVA žebříčku.

Garmin Edge 530 training plan
Kompaktní design

Navigace má o 13 % větší displej v porovnání s předchozím modelem Edge 520. Displej nabízí kromě větší úhlopříčky i vyšší rozlišení. Inovovaný procesor přispěl k celkově svižnějším reakcím cyklopočítače Edge 530, jak při pohybu v menu, tak i při výpočtu trasy do cíle. Díky voděodolnému zpracování můžete jezdit v mokrém terénu i dešti bez rizika poškození. Výdrž baterie činí 20 hodin v plném provozu nebo až 40 hodin v úsporném režimu, případně neomezeně s použitím záložních baterií. Navigace má kompaktní rozměry 50 mm × 82 mm × 20 mm.

Bezpečnostní funkce

Zdokonalené jsou i bezpečnostní funkce, mezi které patří možnost připojení cyklistického radaru a monitoring vozidel přijíždějících zezadu. Pro milovníky adrenalinové jízdy na kole byla vyvinuta speciální bezpečnostní funkce, která dokáže rozpoznat havárii na kole a ihned informovat vaše blízké. Varováni budou pomocí SMS zprávy obsahující vaši aktuální polohu a jméno. Funkce Bike Alarm upozorní na nechtěný pohyb kola v případě, když například zastavíte na občerstvení.

Garmin Edge 530 pripevneny na kole
Připojitelné příslušenství

Edge 530 dokáže využívat externí bezdrátová ANT+ a Bluetooth čidla. K cyklopočítači je tak možné připojit snímač srdečního tepu, snímač rychlosti/kadence, ale také cyklistický radar Varia Radar nebo i "head-up" dipslej Varia Vision, či chytrá cyklistická světla. V případě propojení s wattmetrem je cyklopočítač schopen změřit výkonnostní parametry cyklisty, jako je VO2Max, FTP. v případě využití wattmetru Garmin Vector3 Double i vyvážení levé/pravé nohy nebo samostatné vyhodnocení jízdy v sedě a ve stoje.

Parametry

Typ GPS navigacena kolo
Výdrž baterie20 hodin
Mapové podklady ČRano
Úhlopříčka displeje2,6"
Doživotní aktualizace mapne
Mapové podklady celé Evropyano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

GPS navigace Garmin

Všechny GPS navigace Garmin