Hlavní obsah stránky

Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle

Malý a lehký chytrý GPS cyklopočítač nabízí 1,8" černobílý displej s vynikající čitelností ve všech světelných podmínkách. Edge 130 Plus využívá satelitní systémy GPS, GLONASS a GALILEO a umožňuje tak navigaci i v náročnějších prostředích.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Malý a lehký chytrý GPS cyklopočítač nabízí 1,8" černobílý displej s vynikající čitelností ve všech světelných podmínkách. Edge 130 Plus využívá satelitní systémy GPS, GLONASS a GALILEO a umožňuje tak navigaci i v náročnějších prostředích. Nové metriky pro MTB cyklistiku zaznamenávají počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu. Díky přítomnosti barometrického výškoměru lze sledovat také podrobnou výškovou statistiku.

Parametry

Bezdrátovýano
Produktové číslo010-02385-21
Měření tepové frekvencene

Články k tématu

SportTipy na nejlepší dárky pro cyklisty

Vybíráte dárek pro člověka, který většinu volného času tráví šlapáním do pedálů? Pak jistě hledáte něco cyklisticky zaměřeného. Možností máte celou řadu. Podívejte se, jakými dárky potěšíte vášnivého…

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Tachometry Garmin