Hlavní obsah stránky

Garmin Dezl LGV710

Garmin Dezl LGV710 má jasný 7" dotykový displej, který poskytuje dokonalý obraz s vysokým rozlišením. Stačí zadat informace o profilu vašeho nákladního vozu (lze přizpůsobit podle výšky, hmotnosti, délky, šířky a nebezpečných materiálů) a vyhledat preferované trasy pro nákladní vozy, nejvhodnější pro vaše vozidlo a náklad.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Garmin Dezl LGV710 má jasný 7" dotykový displej, který poskytuje dokonalý obraz s vysokým rozlišením. Stačí zadat informace o profilu vašeho nákladního vozu (lze přizpůsobit podle výšky, hmotnosti, délky, šířky a nebezpečných materiálů) a vyhledat preferované trasy pro nákladní vozy, nejvhodnější pro vaše vozidlo a náklad. Prohlédněte si svou destinaci a přidejte a uložte vlastní body příjezdu, jako jsou preferované bezpečnostní kontroly, nakládací

Parametry

Typ GPS navigacetruck
Výdrž baterie2 hodiny
Mapové podklady ČRano
Úhlopříčka displeje6,9"
Doživotní aktualizace mapano
Mapové podklady celé Evropyano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

GPS navigace Garmin

Všechny GPS navigace Garmin