Hlavní obsah stránky

Gardena Smart 19032-20

  • Gardena Smart 19032-20
Gardena Smart 19032-20

Máte kolem domu zahradu s mnoha okrasnými rostlinami a chcete mít zajištěnou dokonalou péči i v době své nepřítomnosti? Jistě, můžete si najmout zahradníka, nebo alespoň požádat souseda, aby vám zahradu čas od času pokropil. Jestliže ale preferujete elegantní a chytré řešení, věnujte pozornost řídicí jednotce Garden SMART 19032-20.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGARDENA

Popis

Máte kolem domu zahradu s mnoha okrasnými rostlinami a chcete mít zajištěnou dokonalou péči i v době své nepřítomnosti? Jistě, můžete si najmout zahradníka, nebo alespoň požádat souseda, aby vám zahradu čas od času pokropil. Jestliže ale preferujete elegantní a chytré řešení, věnujte pozornost řídicí jednotce Garden SMART 19032-20. Její úloha je jasná. Dle nastavených pokynů samostatně regulovat až šest zavlažovacích oblastí, podpořit šetrnější hospodaření s vodou a koordinovat činnost jednotlivých prvků chytrého systému Gardena Smart.

Parametry

Produktové číslo19032

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zavlažovače GARDENA

Všechny zavlažovače GARDENA