Hlavní obsah stránky

Gardena Aquazoom M 18712-20

  • Gardena Aquazoom M 18712-20
Gardena Aquazoom M 18712-20

Čtyřplošný zavlažovač Gardena Aquazoom M zavlažuje spolehlivě, váš trávník dostane dostatek vody - a co je nejdůležitější: voda je rozptylována rovnoměrně. Je vhodný pro plochy mezi 9 a 250 m², zavlažovač se vyznačuje zajímavým designem a mnoha praktickými funkcemi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGARDENA

Popis

Čtyřplošný zavlažovač Gardena Aquazoom M zavlažuje spolehlivě, váš trávník dostane dostatek vody - a co je nejdůležitější: voda je rozptylována rovnoměrně. Je vhodný pro plochy mezi 9 a 250 m², zavlažovač se vyznačuje zajímavým designem a mnoha praktickými funkcemi. Před spuštěním si můžete nastavit různé parametry, jako je dosah (3–18 metrů), šířku postřiku (3–14 metrů) a průtok vody. Je také možné zavlažovat pouze jednu stranu. Vše lze rychle a jednoduše nastavit pomocí posuvníků. Pak je to jen otázka zapnutí přívodu vody a využití vašeho volného času.

Parametry

Zapichovacíne
Produktové číslo18712-20
Typ zavlažovačečtyřhranný

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zavlažovače GARDENA

Všechny zavlažovače GARDENA