Hlavní obsah stránky

GARDENA 1762-20

  • Čerpadlo GARDENA 1762-20
  • Čerpadlo GARDENA 1762-20
Čerpadlo GARDENA 1762-20

Čerpadlo do sudu GARDENA 1762-20 vám pomůže s využitím dešťové vody nahromaděné v barelu nebo nádrži, k zavlažování zahrady, a to aniž byste ji museli nosit v konvi. Čerpadlo bylo navrženo s ohledem na praktičnost, účinnost, pohodlí a snadné používání.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGARDENA

Popis

Čerpadlo do sudu GARDENA 1762-20 vám pomůže s využitím dešťové vody nahromaděné v barelu nebo nádrži, k zavlažování zahrady, a to aniž byste ji museli nosit v konvi. Čerpadlo bylo navrženo s ohledem na praktičnost, účinnost, pohodlí a snadné používání. Je vyrobeno z odolného plastu vyztuženého skelnými vlákny a lze jej použít mnoha různými způsoby. Lze jej také použít s malými zavlažovači nebo se systémem Micro-Drip. Integrovaný a snadno čistitelný filtr zabraňuje znečištění nebo poškození čerpadla a přípojných zařízení.

Parametry

Typ čerpadlaponorné
Příkon400 W
Max. ponorná hloubka7 m
Výtlak13 m
Max. čerpané množství4000 l/h
Hmotnost4,3 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Čerpadla GARDENA

Všechny čerpadla GARDENA