Hlavní obsah stránky

Gallet GALFMOM201W

Mikrovlnná trouba Gallet GALFMOM201W

Hledáte rychlý a snadný způsob rozmrazování a ohřívání nejen hotových jídel? Mikrovlnná trouba Gallet GALFMOM201W je praktickým a spolehlivým pomocníkem s objemem až 20 litrů a výkonem 800 W, který se svým jednoduchým nadčasovým designem v bílém barevném provedení hodí do každé kuchyně. Mikrovlnka značně zkrátí dobu ohřevu či rozmražení hotových jídel i jiných potravin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGallet

Popis

Hledáte rychlý a snadný způsob rozmrazování a ohřívání nejen hotových jídel? Mikrovlnná trouba Gallet GALFMOM201W je praktickým a spolehlivým pomocníkem s objemem až 20 litrů a výkonem 800 W, který se svým jednoduchým nadčasovým designem v bílém barevném provedení hodí do každé kuchyně. Mikrovlnka značně zkrátí dobu ohřevu či rozmražení hotových jídel i jiných potravin. Disponuje lakovaným vnitřním prostorem o objemu 20 litrů a otočným talířem o průměru 25,5 cm. Výkon mikrovlnné trouby je možné regulovat v 5 stupních.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Objem20 l
Šířka trouby44 cm
Mikrovlnný výkon800 W
Výška trouby26 cm
Hloubka trouby36 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mikrovlnné trouby Gallet