Hlavní obsah stránky

G21 GZ11 XL 1,5 x 0,75 x 0,52 m

V momentě, kdy přírodní podmínky ještě nepřejí pěstování, přichází na řadu pařeniště. Tato stavba obdélníkového tvaru poskytuje rostlinám teplo a chrání je před deštěm a větrem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuG21

Popis

V momentě, kdy přírodní podmínky ještě nepřejí pěstování, přichází na řadu pařeniště. Tato stavba obdélníkového tvaru poskytuje rostlinám teplo a chrání je před deštěm a větrem. Pařeniště G21 GZ11 XL disponuje velmi stabilní základnou s polykarbonátovým víkem.

Klíčové vlastnosti
  • základna z pozinkovaného plechu
  • rozměry 1,5 × 0,75 × 0,52 m
  • variabilní aretace otevírání oken
  • boční vzpěry a šikmé výztuhy ve víku
  • možné ukotvení do země
  • bezúdržbové provedení

Bezúdržbové pařeniště G21 GZ11 XL 1,5 × 0,75 × 0,52 m

Pařeniště je základním prvkem pro úspěšné pěstování zeleniny a choulostivějších rostlin. Díky pevné kostře a pohyblivému víku odpadá tradiční manipulace s odkrýváním a ukládáním oken. Oproti zahradním skleníkům se pařeniště pyšní menšími nároky na zhotovení, údržbu a nižšími pořizovacími náklady.

pařeniště G21 GZ11 XL 1,5 × 0,75 × 0,52 m
Stabilní konstrukce

Pařeniště se skládá z obdélníkové základny z pozinkovaného plechu o rozměrech 150 × 75 cm a výšce 52 cm a víku. Víko je tvořeno aluminiovým rámem, který je vyplněn 4mm polykarbonátem. Navíc je víko podporováno dvěma bočními vzpěrami, které poskytují pohodlný přístup do pařeniště, protože udrží víko při vyklopení bezpečně zajištěné v požadované poloze. Dvojí šikmé výztuhy v horním rámu přidávají na pevnosti a odolnosti.

pařeniště G21 GZ11 XL 1,5 × 0,75 × 0,52 m
Naprostá bezúdržbovost

Plechová základna pařeniště je zcela bezúdržbová. Základna díky aluminiovému rámu pevně drží tvar, a je tak odolná vůči větru. Hmotnost celého pařeniště činí pouhých 14 kg. Pro ještě větší bezpečnost jsou v každém rohu kotvící prvky do země, čímž se zvýší stabilnost a odolnost pařeniště vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Parametry

Materiál pařeništěpolykarbonát
Šířka75 cm
Tloušťka stěn4 mm
Konstrukce pařeništěpozinkovaný plech
Délka150 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pařeniště G21