Čeština, počet stran 100, rok vydání 2023, brožovanáSedmé vydání učebnice je doplněno elektronickým doplňkem (ED), který je nedílnou součástí učebnice. Doplněk obsahuje různé elektronické učební materiály, například samostatnou počítačovou aplikaci Testové úlohy, která obsahuje 40 úloh s odlišnou obtížností.
Informace o Fyzika pro gymnázia: Optika - Oldřich Lepil (2023, brožovaná)
Popis
Sedmé vydání učebnice je doplněno elektronickým doplňkem (ED), který je nedílnou součástí učebnice. Doplněk obsahuje různé elektronické učební materiály, například samostatnou počítačovou aplikaci Testové úlohy, která obsahuje 40 úloh s odlišnou obtížností. Úlohy lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení.
V elektronickém doplňku jsou umístěna také laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie optiky, slovníček fyzikálních pojmů, videozáznamy experimentů a animací z učiva optiky. Na konci jsou uvedeny odkazy na vhodné webové stránky. Elektronický doplněk mohou vlastníci učebnice stahovat pouze na prometheus-data.cz.