Materiál plastVentil je vyroben z plastu, což zajišťuje odolnost proti korozi a vhodnost pro použití v různých instalacích. Chromovaná koule a teflonová sedla zaručují hladký chod a dlouhou životnost.
Ventil je vyroben z plastu, což zajišťuje odolnost proti korozi a vhodnost pro použití v různých instalacích. Chromovaná koule a teflonová sedla zaručují hladký chod a dlouhou životnost. Konstrukce uzávěru je kulový kohout, který umožňuje přesné a spolehlivé ovládání průtoku média.
Důležitým parametrem je maximální tlak, který je schopen ventil zvládnout, avšak tato informace není uvedena. Je tedy nutné ověřit vhodnost použití v konkrétní aplikaci. Mrazuvzdornost ventilu není specifikována, proto je vhodné zvážit podmínky, ve kterých bude provozován.
Provedení ventilu může být rohové nebo přímé, avšak konkrétní typ není uveden. Stavební délka je klíčová pro správné zapojení do systému, ale není uvedena. Vnější a vnitřní závit jsou specifikovány jako 20 mm, což odpovídá běžným standardům pro potrubní systémy.
Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění média, není v popisu zmíněna, proto je nutné ověřit její přítomnost nebo absenci. Další vlastnosti, jako jsou odolnost proti chemikáliím nebo specifické teplotní rozsahy, nejsou uvedeny. Při výběru je tedy nutné zohlednit všechny parametry a potřeby konkrétní instalace.