Hlavní obsah stránky

Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR 

  • objektiv Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR 
  • objektiv Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR 
objektiv Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR 

Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR je ultra-širokoúhlý APS-C objektiv s 9ti lamelovou clonou, konstrukcí odolnou vůči prachu, vlhkosti a nízkým teplotám (až do -10°C), konstantní světelností f/2.8 a unikátní ostrostí i při plně otevřené cloně. Po přepočtu na kinofilm poskytuje objektiv ohniskovou vzdálenost 12-24 mm a je určen pro dosažení vynikající kvality obrazu nejen při focení krajiny či architektonických památek, ale také interiérů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFujifilm

Popis

Fujifilm XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR je ultra-širokoúhlý APS-C objektiv s 9ti lamelovou clonou, konstrukcí odolnou vůči prachu, vlhkosti a nízkým teplotám (až do -10°C), konstantní světelností f/2.8 a unikátní ostrostí i při plně otevřené cloně. Po přepočtu na kinofilm poskytuje objektiv ohniskovou vzdálenost 12-24 mm a je určen pro dosažení vynikající kvality obrazu nejen při focení krajiny či architektonických památek, ale také interiérů. Díky světelnosti f/2.8 s tímto objektivem zvládnete snadno pořizovat kvalitní snímky i při horším osvětlení.

Parametry

Typ objektivůs proměnlivým ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost16 mm
Širokoúhlýano
Minimální ohnisková vzdálenost8 mm
Hmotnost805 g
Maximální světelnost objektivu22 f/

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Objektivy Fujifilm

Všechny objektivy Fujifilm