Hlavní obsah stránky

From Russia With Love PS2

  • From Russia With Love PS2
From Russia With Love PS2

Už poněkud postarší Bondův příběh, kde se v hlavní roli objevil pro většinu fanoušků nezapomenutelný Sean Connery, který ostatně propůjčil svůj hlas a vzhled i této videoherní inkarnaci, opětovně nabídne mix střílení, stealth akce a rychlé jízdy v některém ze značkových vozů z dílen MI6, vybavených unikátními prostředky. Jako jsou třeba tepelně naváděné rakety či průrazný kulomet.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectronic Arts

Popis

Už poněkud postarší Bondův příběh, kde se v hlavní roli objevil pro většinu fanoušků nezapomenutelný Sean Connery, který ostatně propůjčil svůj hlas a vzhled i této videoherní inkarnaci, opětovně nabídne mix střílení, stealth akce a rychlé jízdy v některém ze značkových vozů z dílen MI6, vybavených unikátními prostředky. Jako jsou třeba tepelně naváděné rakety či průrazný kulomet. EA však ještě dále rozšířila známou story o pasáž (dva levely, začátek a

Parametry

Žánrakční
Typ konzolePlayStation 2
Hodnocení PEGI16
Produktové číslo2366

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro staré konzole Electronic Arts

Všechny hry pro staré konzole Electronic Arts