Hlavní obsah stránky

Friedrich Lederwaren Jolie 23255-40

  • šperkovnice Friedrich Lederwaren Jolie 23255-40
šperkovnice Friedrich Lederwaren Jolie 23255-40

Stylová dámská šperkovnice Jolie od německé firmy Friedrich Lederwaren je vyrobena ze syntetické kůže v temně červené barvě a v designu ještěrky. Vnitřní část šperkovnice je potažena jemnou světlou látkou, která chrání uložené šperky před nechtěným oděrem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFriedrich Lederwaren

Popis

Stylová dámská šperkovnice Jolie od německé firmy Friedrich Lederwaren je vyrobena ze syntetické kůže v temně červené barvě a v designu ještěrky. Vnitřní část šperkovnice je potažena jemnou světlou látkou, která chrání uložené šperky před nechtěným oděrem.  Šperkovnice má čtyři samostatná patra, na spodní straně víka šperkovnice je upevněno praktické zrcátko. Šperkovnici lze uzamknout. Celkové rozměry šperkovnice: 205 mm x 150 mm x 160 mm. Dámská šperkovnice Jolie je krásným dárkem, kterým potěšíte každou ženu a dívku.

Parametry

Materiál šperkovniceimitace kůže
Produktové číslo23255-40
Barvačervená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Šperkovnice Friedrich Lederwaren

Všechny šperkovnice Friedrich Lederwaren