Hlavní obsah stránky

Foxy G3 Brushless Motor C2216-1050 3BL2640

  • Foxy G3 Brushless Motor C2216-1050 3BL2640
Foxy G3 Brushless Motor C2216-1050 3BL2640

Motory Foxy G3 jsou vysokovýkonné bezkomutátorové čtrnáctipólové elektromotory s rotačním pláštěm s vynikajícími elektrickými vlastnostmi, propracovanou konstrukcí a špičkovým výrobním zpracováním. Hřídele z tvrzené oceli a kvalitní ložiska zajišťují vysokou životnost, jakostní materiály použité pro zhotovení statoru u rotoru zaručují rovněž výborné výkonové parametry při vysoké účinnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Motory Foxy G3 jsou vysokovýkonné bezkomutátorové čtrnáctipólové elektromotory s rotačním pláštěm s vynikajícími elektrickými vlastnostmi, propracovanou konstrukcí a špičkovým výrobním zpracováním. Hřídele z tvrzené oceli a kvalitní ložiska zajišťují vysokou životnost, jakostní materiály použité pro zhotovení statoru u rotoru zaručují rovněž výborné výkonové parametry při vysoké účinnosti. Jsou to nízkootáčkové motory s velkým kroutícím momentem zvládající vrtule o velkém průměru i stoupání bez potřeby převodovky.

Parametry

Druh díluMotor
Produktové číslo3BL2640

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné