Hlavní obsah stránky

Flir C3-X

Flir C3-X vám usnadní vyhledávání skrytých problémů, dokumentaci provedených oprav a předávání důkazů vašim zákazníkům. S termovizním senzorem s rozlišením 128 x 96 pixelů, MSX (Multi Spectral Dynamic Imaging), 5megapixelovou vizuální kamerou a LED pracovní svítilna je C3-X cenově výhodný inspekční nástroj pro elektrické/mechanické, stavební a údržbové aplikace.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFlir

Popis

Flir C3-X vám usnadní vyhledávání skrytých problémů, dokumentaci provedených oprav a předávání důkazů vašim zákazníkům. S termovizním senzorem s rozlišením 128 x 96 pixelů, MSX (Multi Spectral Dynamic Imaging), 5megapixelovou vizuální kamerou a LED pracovní svítilna je C3-X cenově výhodný inspekční nástroj pro elektrické/mechanické, stavební a údržbové aplikace. Stáhněte si své snímky přímo na Flir Ignite Cloud, kde můžete organizovat a zálohovat soubory. Sdílejte obrázky ihned se zákazníky nebo vytvářejte profesionální zprávy s mobilním zařízením nebo počítačem.

Parametry

Maximální teplota300 °C
Rozlišení640 x 480 (VGA)
Produktové čísloC3-X
Minimální teplota-20 °C
Hmotnost190 g

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Termokamery Flir

Všechny termokamery Flir