Hlavní obsah stránky

FIXED Sense

  • FIXED Sense
  • FIXED Sense
  • FIXED Sense
FIXED Sense

FIXED Sense je chytrý přívěšek o průměru pouhých 4 cm, který hlídá vaše osobní věci, chrání je před odcizením, monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu a můžete s ním i ovládat i vaši chytrou domácnost. Po propojení Bluetooth 5.0 s vaším chytrým mobilním telefonem či tabletem budete moci lokalizovat vaše věci pomocí funkce radar, pípáním, blikáním nebo zobrazením na mapě.

Vybrat variantu (2)

FIXED Sense černý

2 varianty pro
FIXED Sense

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFIXED

Popis

FIXED Sense je chytrý přívěšek o průměru pouhých 4 cm, který hlídá vaše osobní věci, chrání je před odcizením, monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu a můžete s ním i ovládat i vaši chytrou domácnost. Po propojení Bluetooth 5.0 s vaším chytrým mobilním telefonem či tabletem budete moci lokalizovat vaše věci pomocí funkce radar, pípáním, blikáním nebo zobrazením na mapě. Obsahuje také čidlo pohybu, které vás upozorní na pohyb vašeho majetku a vy jste tak vždy informováni o poloze vašeho majetku.

Parametry

GPSne
Do autane
Na kolone
Bluetoothano
Na motorkune
Pro zvířatane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Lokátory FIXED