Hlavní obsah stránky

Fitbit Versa 2 NFC

Fitbit Versa 2 jsou první chytré hodinky společnosti Fitbit se zabudovaným mikrofonem a přináší také bezkontaktní platby díky Fitbit Pay. Fitbit Versa 2 nabízí ovládání hlasem, více než pětidenní výdrž na jedno nabití a pokročilé funkce pro zdraví a fitness.

Vybrat variantu (3)

Fitbit Versa 2 NFC Black/Carbon

3 varianty pro
Fitbit Versa 2 NFC

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFitbit

Popis

Fitbit Versa 2 jsou první chytré hodinky společnosti Fitbit se zabudovaným mikrofonem a přináší také bezkontaktní platby díky Fitbit Pay. Fitbit Versa 2 nabízí ovládání hlasem, více než pětidenní výdrž na jedno nabití a pokročilé funkce pro zdraví a fitness. Díky těmto funkcím jsou určené pro náročné uživatele, kteří chtějí žít ten nejlepší život. Ocení je milovníci sportu, ale i každý, kdo touží nosit na ruce chytrý doplněk. Vychytávek, jež vám usnadní život, mají totiž dost.

Klíčové vlastnosti
  • výdrž baterie minimálně 6 dní
  • displej s vysokým jasem chráněn tvrzeným sklem
  • párování přes Bluetooth rozhraní
  • možnost placení pomocí služby Fitbit Pay
  • přehled statistik cvičení a spánku
  • notifikace událostí, příchozích hovorů a SMS

Chytré hodinky Fitbit Versa 2 NFC

Elegantní a všestranné chytré hodinky Fitbit Versa 2 sledují vaši fyzickou aktivitu a tep, mají více než 15 sportovních režimů a vylepšené monitorování spánku. Přehrávají hudbu, podporují bezkontaktní platby a hlasové odpovědi na zprávy (pouze pro Android). Jsou vodotěsné do 50 m a jejich AMOLED displej disponuje režimem always-on.

design hodinek Fitbit Versa 2
Elegantní design

Hodinky dokážou upoutat na první pohled. Mají univerzální moderní design, který se skvěle hodí pro muže i ženy. Můžete je nosit v kanceláři i na tréninku, skvěle doplní kostýmek i sportovní oblečení.

displej hodinek Fitbit Versa 2
Nastavitelný displej

Vyberte si z nespočtu různých designů ciferníku svého displeje. Na výběr máte klasické vzhledy i méně typické motivy. Vystupte z davu a ukažte, jaký máte styl a jak moc jste kreativní. Kromě toho si na displeji můžete zobrazit tréninky, přehrávat hudbu, sledovat denní aktivitu a mnoho dalšího.

hodinky Fitbit Versa 2
Celodenní aktivita

K měření vaší aktivity nemusíte na hodinkách nic zapínat. Přístroj automaticky měří počet kroků, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a další parametry, které ukládá do vnitřní paměti. Kdykoliv má možnost (tedy kdykoli je přes Bluetooth propojený s telefonem), stáhne tyto údaje do aplikace, kde si je můžete přehledně zobrazit i zpětně.

hodinky Fitbit Versa 2 a spánek
Spěte lépe a kvalitněji

Inovativní sledování spánku vám poskytne všechno, co potřebujete vědět k tomu, abyste spali lépe a kvalitněji. Fitbit Versa 2 vyhodnocuje, jak dlouhou dobu jste strávili v jednotlivých spánkových fázích (lehký spánek, hluboký spánek, REM spánek) a zda jste se budili. Díky funkci chytré buzení vás navíc v rámci přednastaveného intervalu dokáže vzbudit v ten nejvhodnější moment, abyste byli co nejvíce fit.

aplikace Fitbit a hodinky Fitbit Versa 2
Aplikace v telefonu

Aplikace Fitbit vám přehledně zobrazí všechny informace, které o své aktivitě potřebujete vědět. Najdete zde údaje zaznamenané hodinkami, a to nejen průběžnou denní aktivitu, ale také měřené sportovní výkony. Nechybí ani možnost zaznamenávat množství vypité vody nebo zadávat do tabulky jídlo, abyste věděli, kolik kalorií jste zkonzumovali. V aplikaci se také dočtete informace o kvalitě spánku, dámy můžou spravovat informace o menstruačním cyklu a mnoho dalšího.

hodinky Fitbit Versa 2
Upozornění z telefonu

Pokud máte zapnuté Bluetooth na telefonu, hodinky se automaticky spárují přes aplikaci Fitbit. V ní si můžete nastavit, jaká upozornění chcete na displeji hodinek zobrazovat. Uvidíte, když vám někdo volá, píše, ale také když se ozvou nainstalované aplikace včetně her, kalendáře a podobně.

Fitbit Pay a hodinky Fitbit Versa 2
Oblíbené playlisty na zápěstí

Motivujte se hudbou. Chytré hodinky Fitbit Versa 2 vám umožňují ovládat Spotify nebo přidávat playlisty z aplikace Deezer a poslouchat oblíbené písničky kdykoli a kdekoli. Paměť pojme více než 300 skladeb a uspokojí tak i toho nejnáročnějšího hudebního fanouška.

Kromě toho hodinky podporují bezkontaktní platby Fitbit Pay, díky čemuž můžete nechat doma jak platební kartu, tak telefon.

Parametry

Velikost displeje1,4"
Bluetooth specifikace4,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie165 mAh
Hmotnost38 g
Výdrž baterie5 den

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Fitbit