Hlavní obsah stránky

Fit Therapy Náplast na záda 3 ks

  • náplasti Fit Therapy Náplast na záda 3 ks
náplasti Fit Therapy Náplast na záda 3 ks

Terapeutické náplasti na zmírňování bolestivých symptomů, založené na využití biofyzikálního principu odrazu infračerveného záření těla: tvar je přizpůsoben pro použití při problémech s páteří (lumbago), s technologií FIR, která odráží daleké infračervené paprsky těla, vyrobené ze 100% netkané polypropylenové látky s obsahem biominerály (jako titan). Náplast bude účinkovat, i když se namočí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFit Therapy

Popis

Terapeutické náplasti na zmírňování bolestivých symptomů, založené na využití biofyzikálního principu odrazu infračerveného záření těla: tvar je přizpůsoben pro použití při problémech s páteří (lumbago), s technologií FIR, která odráží daleké infračervené paprsky těla, vyrobené ze 100% netkané polypropylenové látky s obsahem biominerály (jako titan). Náplast bude účinkovat, i když se namočí. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.

Parametry

Typ náplastihřejivá
Voděodolnáano
Počet kusů v balení3 ks

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Náplasti Fit Therapy