Hlavní obsah stránky

Fenistil kapky

Lék na kožní problémy, vlasy a nehty Fenistil kapky

Fenistil se používá proti svědění a proti alergiím. Zmírňuje svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNovartis

Popis

Fenistil se používá proti svědění a proti alergiím. Zmírňuje svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin. Ulevuje od alergické rýmy a alergie na léčivé přípravky a potraviny.

Klíčové vlastnosti
  • snadné dávkování
  • zmírňují svědění a podráždění pokožky
  • ulevují od alergické reakce

Fenistil kapky 20 ml antihistaminikum v tekuté formě

Kapky Fenistil zmírňují svědění a podráždění způsobené kožní vyrážkou, rovněž snižují otok a zmírňují symptomy alergické rýmy, například výtok z nosu, kýchání, svědění nosu a svědící, slzící oči.

Používaní

Dospělí a dospívající starší 12 let užívají 20-40 kapek 3× denně. Děti 1-12 let užívají 2 kapky na kg tělesné hmotnosti denně. Kapky se rozdělují do 3 dávek.

Fenistil kapky 20 ml
Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Typ přípravkukapky
Objem20 ml
Užitína ekzém

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné