Hlavní obsah stránky

Fantasy Flight Games Hra o Trůny

  • Fantasy Flight Games Hra o Trůny
  • Fantasy Flight Games Hra o Trůny
  • Fantasy Flight Games Hra o Trůny
Fantasy Flight Games Hra o Trůny

Hra o Trůny - desková hra na motivy populární ságy George R. R.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku505 Games

Popis

Hra o Trůny - desková hra na motivy populární ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně je nyní kompletně v češtině. Ovládněte železný trůn a staňte se vládcem Západozemě.

V této hře se můžete proměnit ve vůdce jednoho z mocných rodů Západozemě - hrdých Starků, bohatých Lannisterů, tajemných Targaryenů, Martellů, Greyjoyů, Tyrellů či Baratheonů. V deseti kolech se pak snažíte ovládnout co nejvíce měst a pevností v Západozemi.

Abyste usedli jako vládcové na železný trůn, bude ale zapotřebí hodně snahy. Zvolíte cestu diplomacie, lsti nebo se pokusíte uzmout Trůn do své moci silou? V boji můžete využívat speciálních karet reprezentujících hrdiny vašich rodů coby velitele.

Ve vaší sbírce určitě nesmí chybět ani karetní hra Hra o trůny: Železný trůn a její rozšíření (Píseň draků, Lvi Casterlyovy skály, Zde je můj nárok, ...).

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů3
Jazykčeština
Seriálovéano
Minimální věk hráčů14 let
Maximální počet hráčů6
Doba hraní180 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry 505 Games

Všechny deskové hry 505 Games