Hlavní obsah stránky

Extol Záhlubník 25,0 mm kuželovitý 90° 1/4" šestihranný

  • vrták Extol Záhlubník 25,0 mm kuželovitý 90° 1/4" šestihranný
vrták Extol Záhlubník 25,0 mm kuželovitý 90° 1/4" šestihranný

Kuželový záhlubník 25 mm Extol Premium se třemi břity a šestihranným uchycením má mnohostranné využití, a to jak v profesionálních provozech, tak v kutilských dílnách. Díky materiálu z vysoce účinné oceli (HSS) se hodí nejen pro zahlubování otvorů pro různé spojovací materiály (nýty, šrouby, vruty), ale také pro srážení hran po vrtání či odstraňování ostřin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuExtol

Popis

Kuželový záhlubník 25 mm Extol Premium se třemi břity a šestihranným uchycením má mnohostranné využití, a to jak v profesionálních provozech, tak v kutilských dílnách. Díky materiálu z vysoce účinné oceli (HSS) se hodí nejen pro zahlubování otvorů pro různé spojovací materiály (nýty, šrouby, vruty), ale také pro srážení hran po vrtání či odstraňování ostřin. S tříbřitým záhlubníkem 25 mm lze přitom velmi jednoduše a efektivně pracovat s kovovými (i nekovovými) materiály.

Parametry

Určení vrtákukov
Průměr25 mm
Typ vrtákukorunka
Sadane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vrtáky Extol

Všechny vrtáky Extol