Vzduchový filtr**Extol Premium 8865101 Filtr**
Filtr Extol Premium 8865101 je navržen pro odstranění zkondenzované vlhkosti a stopového množství oleje ze vzduchu vycházejícího z kompresoru. Tento vzduchový filtr, známý také jako odlučovač vody, je vhodný pro použití s pneumatickým nářadím, které vyžaduje suchý vzduch bez olejové mlhy.
**Extol Premium 8865101 Filtr**
Filtr Extol Premium 8865101 je navržen pro odstranění zkondenzované vlhkosti a stopového množství oleje ze vzduchu vycházejícího z kompresoru. Tento vzduchový filtr, známý také jako odlučovač vody, je vhodný pro použití s pneumatickým nářadím, které vyžaduje suchý vzduch bez olejové mlhy. Typickým příkladem takového nářadí jsou pneumatické stříkací pistole určené k nanášení nátěrových hmot.
Filtr je vybaven nádobkou na nečistoty a kondenzát s objemem 48 ml. Kondenzát lze snadno vypustit pomocí ventilu umístěného ve stěně sběrné nádobky. Maximální pracovní tlak filtru je 8 bar (0,8 MPa), přičemž maximální přípustný tlak dosahuje 9 bar (1 MPa). Pro připojení rychlospojek jsou k dispozici závity typu G 1/4“.
Tento filtr je praktickým doplňkem pro každého, kdo používá pneumatické nářadí s požadavkem na čistý a suchý vzduch. Jeho jednoduchá údržba a snadné vypouštění kondenzátu zajišťují pohodlné a efektivní používání.