Hlavní obsah stránky

Excellent Houseware Adventní kalendář se závěsnými domečky béžový 70 x 60 cm

  • Excellent Houseware Adventní kalendář se závěsnými domečky béžový 70 x 60 cm
Excellent Houseware Adventní kalendář se závěsnými domečky béžový 70 x 60 cm

Nástěnný adventní kalendář s béžovými závěsnými domečky značky Excellent Houseware vašim dětem zpříjemní čekání na Štědrý večer. Tento nástěnný adventní kalendář, jehož rozměry jsou 70 x 60 cm obsahuje celkem 24 plstěných domečků opatřených svátečními motivy a čísly od 1 do 24.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuExcellent Houseware

Popis

Nástěnný adventní kalendář s béžovými závěsnými domečky značky Excellent Houseware vašim dětem zpříjemní čekání na Štědrý večer. Tento nástěnný adventní kalendář, jehož rozměry jsou 70 x 60 cm obsahuje celkem 24 plstěných domečků opatřených svátečními motivy a čísly od 1 do 24. Každý z plstěných domečků obsahuje kapsičku, do které můžete svým dětem schovat ke konkrétnímu prosincovému dni sladkost nebo drobnost, která je potěší. Jednotlivé domečky v béžových odstínech jsou posloupně zavěšeny na dřevěné tyči.

Parametry

Šířka60 cm
Materiálplsť
Motiv vánoční dekoraceadventní kalendář
Výška70 cm
Sadaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné