Hlavní obsah stránky

Evropa: Nástěnná obecně zeměpisná mapa 1:4 500 000 - Kartografie Praha (2020, laminovaná mapa)

  • kniha Evropa: Nástěnná obecně zeměpisná mapa 1:4 500 000 - Kartografie Praha (2020, laminovaná mapa)
kniha Evropa: Nástěnná obecně zeměpisná mapa 1:4 500 000 - Kartografie Praha (2020, laminovaná mapa)

Přehledná mapa evropského kontinentu, která spojuje to nejdůležitější z politické a fyzické mapy: hranice a názvy států, všechna hlavní a další významná města, horopis a vodopis zobrazující významné fyzické tvary pevniny, moří a oceánů, včetně jejich názvů. Výškopis, vyjádřený barevnou hypsometrií je doplněn stínováním, které umožňuje lepší vnímání členitosti reliéfu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKartografie PRAHA

Popis

Přehledná mapa evropského kontinentu, která spojuje to nejdůležitější z politické a fyzické mapy: hranice a názvy států, všechna hlavní a další významná města, horopis a vodopis zobrazující významné fyzické tvary pevniny, moří a oceánů, včetně jejich názvů. Výškopis, vyjádřený barevnou hypsometrií je doplněn stínováním, které umožňuje lepší vnímání členitosti reliéfu. Mapa byla vytvořena na jaře 2020. 1. vydání v novém vzhledu bez rámu, který se bude ještě lépe vyjímat na zdi ve vaší kanceláři nebo obývacím pokoji.

Parametry

Mapaano
Rok vydání2020
Vazbamapa
KontinentEvropa
Jazykčeština
Produktové číslo8594033222383

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mapy a průvodci Kartografie PRAHA

Všechny mapy a průvodci Kartografie PRAHA