Hlavní obsah stránky

Evolution Group 39003.4 Blue Zircon AB

  • souprava šperků Evolution Group 39003.4 Blue Zircon AB
souprava šperků Evolution Group 39003.4 Blue Zircon AB

Lámete si hlavu nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou? Vsaďte na šperky, ty potěší každou ženu! Co vybrat třeba tématickou srdíčkovou soupravu se Swarovski krystaly? Souprava obsahuje visací náušnice a přívěsek ve stejném designu.Přívěšek i náušnice jsou zdobeny Swarovski krystaly ve tvaru srdce. Náušnice mají zapínání na klapku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

Lámete si hlavu nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou? Vsaďte na šperky, ty potěší každou ženu! Co vybrat třeba tématickou srdíčkovou soupravu se Swarovski krystaly? Souprava obsahuje visací náušnice a přívěsek ve stejném designu.Přívěšek i náušnice jsou zdobeny Swarovski krystaly ve tvaru srdce. Náušnice mají zapínání na klapku. Šperky jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000, které prošlo povrchovou úpravou rhodiem. Rhodium chrání šperk proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání.

Parametry

Materiál šperkustříbro
Bižuteriene
Druh kamenekrystal
Produktové číslo18347

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Soupravy šperků Evolution Group

Všechny soupravy šperků Evolution Group