Hlavní obsah stránky

Evolution Group 32074.3 Blue Style

  • náhrdelník Evolution Group 32074.3 Blue Style
náhrdelník Evolution Group 32074.3 Blue Style

Stříbrný náhrdelník 32074.3 s přívěskem ve tvaru obdélníku vás okouzlí na první pohled svou jednoduchostí a elegancí. Řetízek i přívěsek jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925\1000 a mají povrchovou úpravu rhodiem, která ochrání šperk před poškrábáním, zčernáním nebo zežloutnutím.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

Stříbrný náhrdelník 32074.3 s přívěskem ve tvaru obdélníku vás okouzlí na první pohled svou jednoduchostí a elegancí. Řetízek i přívěsek jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925\1000 a mají povrchovou úpravu rhodiem, která ochrání šperk před poškrábáním, zčernáním nebo zežloutnutím. Neobsahuje žádný nikl, proto je vhodný i pro alergiky. Obdélníkový přívěsek je zdoben krystalem Swarovski, jehož pravost si můžete ověřit v certifikátu pravosti, který je součástí balení. Řetízek je dlouhý 45 cm a velikost přívěsku je 17 mm.

Parametry

Určenídámské
Druh kamenekrystal
Bižuteriene
Barva kamenemodrá
Materiál šperkustříbro
Délka450 mm
Barvašedá/stříbrná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Náhrdelníky Evolution Group

Všechny náhrdelníky Evolution Group