Hlavní obsah stránky

Evolution Group 13022.3 27 cm

  • náramek Evolution Group 13022.3 27 cm
náramek Evolution Group 13022.3 27 cm

Náramek proti uhranutí ve tvaru křížku v podobě červené nitky není jen módním doplňkem, ale jeho hlavní význam je sloužit vám i jako účinná ochrana proti všem negativním energiím. Uvázáním tohoto náramku na levém zápěstí se jeho nositel chrání před zlými silami, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

Náramek proti uhranutí ve tvaru křížku v podobě červené nitky není jen módním doplňkem, ale jeho hlavní význam je sloužit vám i jako účinná ochrana proti všem negativním energiím. Uvázáním tohoto náramku na levém zápěstí se jeho nositel chrání před zlými silami, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Náramek vám pomáhá zbavit se černých myšlenek a závisti. Červený náramek je doplněn o malý stříbrný přívěsek, který přidá náramku na originalitě. Přívěsek je zdoben zirkony.

Parametry

Určenídámské
Délka270 mm
Bižuteriene
Barva kamenečirá
Materiál šperkutextil
Barvačervená
Druh kamenezirkon
Produktové číslo13022.3

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Náramky Evolution Group

Všechny náramky Evolution Group