Hlavní obsah stránky

Evolution Group 13020.3 30 cm

  • náramek Evolution Group 13020.3 30 cm
náramek Evolution Group 13020.3 30 cm

Náramek proti uhranutí s přívěskem ve tvaru andělíčka často nazývaný také jako Kabbalah náramek v podobě červené nitky není jen módním doplňkem, ale jeho hlavní význam je sloužit vám i jako účinná ochrana proti všem negativním energiím. Uvázáním tohoto náramku na levém zápěstí se jeho nositel chrání před zlými silami, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

Náramek proti uhranutí s přívěskem ve tvaru andělíčka často nazývaný také jako Kabbalah náramek v podobě červené nitky není jen módním doplňkem, ale jeho hlavní význam je sloužit vám i jako účinná ochrana proti všem negativním energiím. Uvázáním tohoto náramku na levém zápěstí se jeho nositel chrání před zlými silami, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Náramek vám pomáhá zbavit se černých myšlenek a závisti. Červený náramek je doplněn o malý stříbrný přívěsek se zirkonovými krystaly v bílé barvě, který přidá náramku na originalitě.

Parametry

Barva kamenečirá
Druh kamenezirkon
Materiál šperkutextil
Barvačervená
Bižuteriene
Určenídámské
Délka300 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Náramky Evolution Group

Všechny náramky Evolution Group