Hlavní obsah stránky

Eva Solo set v odstínech šedé

  • kuchyňské prkénko Eva Solo set v odstínech šedé
  • kuchyňské prkénko Eva Solo set v odstínech šedé
kuchyňské prkénko Eva Solo set v odstínech šedé

Set kuchyňských prkének s podstavcem Eva Solo se skládá ze tří prkének v různých barevných odstínech šedé a podstavce šetřícího prostor. Aby bylo snadnější v kuchyni udržovat čistotu a odstranit problémy s bakteriemi držícími se v běžných domácích prkénkách na vaření, je každé vyrobeno v jiném odstínu a určeno pro konkrétní účel – na krájení chleba, na krájení čerstvé zeleniny a další pro krájení masa, ryb či drůbeže.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEva Solo

Popis

Set kuchyňských prkének s podstavcem Eva Solo se skládá ze tří prkének v různých barevných odstínech šedé a podstavce šetřícího prostor. Aby bylo snadnější v kuchyni udržovat čistotu a odstranit problémy s bakteriemi držícími se v běžných domácích prkénkách na vaření, je každé vyrobeno v jiném odstínu a určeno pro konkrétní účel – na krájení chleba, na krájení čerstvé zeleniny a další pro krájení masa, ryb či drůbeže. Po omytí stojí ve stojanu. Při sušení se tak zabrání kontaminaci bakteriemi.

Parametry

Materiál prkénkaplast
Délka360 mm
Šířka290 mm
Produktové číslo520400

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kuchyňská prkénka Eva Solo