50 ml, veganEva Dermo denní krém proti vráskám 50 ml je navržený pro suchou a citlivou pleť. Tento krém se zaměřuje na poskytnutí intenzivní hydratace a výživy, čímž zanechává pleť jemnou a hladkou.
Informace o Eva Dermo denní krém proti vráskám 50 ml
Popis
Eva Dermo denní krém proti vráskám 50 ml je navržený pro suchou a citlivou pleť. Tento krém se zaměřuje na poskytnutí intenzivní hydratace a výživy, čímž zanechává pleť jemnou a hladkou.
Díky obsahu kyseliny hyaluronové a tetrapeptidu pomáhá redukovat vrásky a zanechává pleť mladistvější. Rakytníkový olej obsažený v krému zpomaluje proces stárnutí pleti. Urea a arginin mají schopnost vázat vodu, což zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Alantoin zklidňuje podrážděnou pleť, což činí tento krém vhodným pro každodenní použití.
Krém je ideální také jako podklad pod make-up, což ho činí praktickým pomocníkem v denní péči o pleť. Dermatologicky testováno a vhodné pro vegany. Objem balení je 50 ml, což je praktické pro každodenní použití. Tento produkt je vhodný pro osoby s citlivou a suchou pletí, které hledají efektivní řešení na vrásky a potřebují hydrataci.