Hlavní obsah stránky

EVA Cosmetics Stopfiltr Slim 25 ks

  • EVA Cosmetics Stopfiltr Slim 25 ks
EVA Cosmetics Stopfiltr Slim 25 ks

EVA Cosmetics Stopfiltr Slim je patentovaný filtrový nástavec na Slim a Midl cigarety, který výrazně snižuje množství vdechovaného dehtu a dalších karcinogenních látek vznikajících při kouření. Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete - zejména dehet.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEVA Cosmetics

Popis

EVA Cosmetics Stopfiltr Slim je patentovaný filtrový nástavec na Slim a Midl cigarety, který výrazně snižuje množství vdechovaného dehtu a dalších karcinogenních látek vznikajících při kouření. Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete - zejména dehet. Stačí používat patentovaný Stopfiltr. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.

Parametry

Užití přípravkuústní
Počet kusů v balení25

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Odvykání kouření EVA Cosmetics