Benzín, maximální výkon 8,2 kW, 71 dB, 75 kg, objem nádrže 25 lJednofázová elektrocentrála Europower EP 6000E/25 patří svým výkonem 6/5,4 kVA do kategorie základních modelů 1fázových elektrocentrál. Kvůli nižší hlučnosti má centrála širší možnosti použití (venku nebo v prostorech, kde pracují lidé).
Jednofázová elektrocentrála Europower EP 6000E/25 patří svým výkonem 6/5,4 kVA do kategorie základních modelů 1fázových elektrocentrál. Kvůli nižší hlučnosti má centrála širší možnosti použití (venku nebo v prostorech, kde pracují lidé).
Soustrojí motor-alternátor je osazeno v robustním rámu, motor dodává značka HONDA (model GX390), což je záruka kvality, výkonnosti a spolehlivosti. Díky své nízké hmotnosti 92 kg je elektrocentrála EP6000E/25 lehce přemístitelná.
Na plnou zvětšenou nádrž (25 l) při 75% zatížení vydrží centrála v chodu cca 10,4 h, což znamená spotřebu 2,4 litr. Startování je u tohoto typu elektrické pro snazší obsluhu.
Tato elektrocentrála se spíše hodí pro napájení menší stavební mechanizace nebo ručního nářadí tam, kde je potřeba nižší hlučnosti.