
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji
Euro Trade Plus Magnetické vložky
Podobné výrobky
Všechny podobné

Scholl GelActiv Work & Boots, 35,5-40,5

Svorto 138 gelový chránič paty…

Dr. Grepl Gel Line podpatěnka ostruha, 41-47

Svorto 128 Gelový oddělovač prstů 2 ks

Svorto 052 vložky ortopedické dámské, 37

Svorto 108 gelové podpatěnky pro patní…, 33-37

Svorto 052 Pánské ortopedické vložky, 41

Srdíčka do bot samolepicí S+V vel.2

Svorto 053 ortopedické vložky pro patní…, 46

S+V podpatěnky pro patní ostruhu, 37-39

Svorto 046 podpatěnky pro patní ostruhu, 33-36

Svorto 126 Gelové stélky vkládací…

Svorto 115 gelové špičky do lodiček 1…

Svorto Korekční podpatěnka 0,5 cm 33 -…
Všechny podobné výrobky
Informace o Euro Trade Plus Magnetické vložky
Popis
Parametry
Základní údaje
| Kategorie | Vložky do bot Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Ostatní parametry
| Na Zboží od | 10. září 2020 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Typ
| Ortopedické | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Důležité upozornění: Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.
Recenze 91%
| 5 | 8x | ||
| 4 | 4x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 60%
Tvrdé na došlápnutí
Hodnocení: 100%
vložky vypadají dobře, doufám, že pomohou, zatím jsem je nevyzkoušela
Hodnocení: 80%
Zatím dobré.Rád bych ,aby vydržely tolik co podobné vložky ,které jsem koupil asi před 20 léty a nosil jsem je do doby než se gumoplast začal trhat a vypadávaly i magnety.Vydržely a teď se podržte více než 10 roků.Myslím ,že materiál byl hodně podobný ,možná o něco málo silnější.Na cenu si nepamatuji,ale ty byly rovněž na tu dobu cenově dostupné.Masírují a dobře sedí v botě.
Krátká doba na celkové hodnocení.
Jinak díky
Hodnocení: 100%
Ze zoufalstí při příčných bolestech chodidel,jsem zkusil tyto vložky,nečekal jsem žádný zázrak,nachodím toho poměrně dost a bolesti chodidel mi často kazili náladu,ale rád chodím po horách a po používání těchto vložek mne veškeré bolesti chodidel opustili.Vložky mám ve všech uzavřených botách,zimních i letních,už bych je nevyměnil.
Je dobré dokoupit lehkou vložku a umístit ji na vrch vložky pro větší komfort pro počáteční používání,když si na vložky zvyknete,je to paráda.
Život mne naučil,co nezkusíš,to nezjistíš.
Hodnocení: 100%
odstraní bolest v šlapce nohy, do pevné boty pro běžné užití
Hodnocení: 100%
Pomáhají při bolestech nohou.
Po vyzkoušení si kupuji další i do ostatních bot.