Hlavní obsah stránky

ETA Puris 3569 90000

Čistička vzduchu ETA Puris 3569 90000

Čistička vzduchu je vhodná do domácností se zvýšeným znečištěním ovzduší, alergiky a pro domácnosti s domácími mazlíčky. Má vynikající úroveň filtrace, pyšnící se až 99,97% účinností, a to včetně zachycování pachů a zvířecích chlupů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Čistička vzduchu je vhodná do domácností se zvýšeným znečištěním ovzduší, alergiky a pro domácnosti s domácími mazlíčky. Má vynikající úroveň filtrace, pyšnící se až 99,97% účinností, a to včetně zachycování pachů a zvířecích chlupů. Tyto výsledky má díky vysoce účinnému HEPA filtru v kombinaci s uhlíkovým filtrem a nylonovým pre-filtrem.

Parametry

Vzduchový výkon400 m³/hod
S ionizátoremano
Elektrostatický filtrne
Hlučnost39 dB
HEPA filtrano
Vodní filtrne

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší čističky vzduchu pro rok 2023

Čistička vzduchu zatím nepatří k běžnému vybavení domácnosti. Rychle si však získává své zákazníky. Pomáhá alergikům, astmatikům, osobám se sníženou imunitou, ale i zcela zdravým lidem, kteří chtějí…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Čističky vzduchu ETA