Hlavní obsah stránky

ETA Galateo 1210 90010

Mikrovlnná trouba ETA Galateo 1210 90010

Hledáte do své domácnosti elegantní a funkční mikrovlnnou troubu? Pak je pro vás ETA 1210 Galateo v slušivé černé barvě jako stvořená. Nabídne vám mnoho užitečných funkcí včetně přednastavených programů, které zajistí snadnou přípravu vašich pokrmů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Hledáte do své domácnosti elegantní a funkční mikrovlnnou troubu? Pak je pro vás ETA 1210 Galateo v slušivé černé barvě jako stvořená. Nabídne vám mnoho užitečných funkcí včetně přednastavených programů, které zajistí snadnou přípravu vašich pokrmů. Díky vysokému výkonu až 700 W ohřeje mikrovlnná trouba vaše pokrmy během pár minut. Nechybí také praktická funkce rozmrazování a bezpečnostní prvky pro snadné a bezpečné používání. Vše si přehledně nastavíte na LCD digitálním displeji, který v době nečinnosti slouží také jako hodiny.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Objem20 l
Šířka trouby45,2 cm
Mikrovlnný výkon700 W
Výška trouby26,2 cm
Hloubka trouby34,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mikrovlnné trouby ETA