Hlavní obsah stránky

Epiphone Les Paul Studio Smokehouse Burst

  • elektrická kytara Epiphone Les Paul Studio Smokehouse Burst
  • elektrická kytara Epiphone Les Paul Studio Smokehouse Burst
elektrická kytara Epiphone Les Paul Studio Smokehouse Burst

Řada Les Paul Studio nabízí modernizované verze modelů z osmdesátých let původně určených pro studiové muzikanty, kteří požadovali kytaru s jednoduchým designem, klasickým Les Paul zvukem a menší hmotností než nástroje Les Paul Standard. Mahagonové tělo modelu Les Paul Studio Smokehouse Burst doplňuje vrchní javorová dýha.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEpiphone

Popis

Řada Les Paul Studio nabízí modernizované verze modelů z osmdesátých let původně určených pro studiové muzikanty, kteří požadovali kytaru s jednoduchým designem, klasickým Les Paul zvukem a menší hmotností než nástroje Les Paul Standard. Mahagonové tělo modelu Les Paul Studio Smokehouse Burst doplňuje vrchní javorová dýha. K mahagonovému krku s 1960s SlimTaper D profilem je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Parametry

Typ kytaryLes Paul
SnímačeH-H
Kobylkapevná
Menzura628 mm
Barva tělasunburst
Hmatníkfíkovník
Krkšroubovaný

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Elektrické kytary Epiphone

Všechny elektrické kytary Epiphone