- Skladem
- Doprava od 49 Kč
- Osobní odběr zdarma (2)
- Doprava od 49 Kč
- Osobní odběr zdarma (2)





Autorizovaný prodejce















Elektrický kabel EMOS S8324 je transparentní dvojlinka vyrobená z bezkyslíkaté OFC mědi. Díky své průhledné izolaci z PVC je kabel při instalaci snadno vizuálně kontrolovatelný, což usnadňuje přesné propojení. Kabel je navržen tak, aby bezproblémově přenášel audio signály, a to především mezi zesilovači a reproduktory, což z něj činí ideální volbu pro audio instalace.
Kabel EMOS S8324 se díky své průhledné barvě pláště a použití prvotřídního materiálu OFC mědi pyšní nízkými ztrátami při přenosu signálu, což je klíčové pro kvalitní přenos zvuku. Provedení dvojlinky zajišťuje jednoduché rozpoznání polarity vodičů a minimalizuje rušení signálu.
Tento kabel najde své uplatnění hlavně při propojení audio systémů, jako jsou reproduktory či zesilovače. Díky optimálnímu průřezu vodiče 2x2,5 mm² zaručuje čistý a nezkreslený přenos zvuku i na delší vzdálenosti, což oceníte při instalaci ve větších prostorách nebo propojení audio systémů v různých místnostech.
Kabel je dodáván v cívce s délkou 100 m.
EMOS S8324 představuje praktické a spolehlivé řešení pro všechny, kdo hledají kvalitní kabel pro přenos audio signálu. Vysoce čistá bezkyslíkatá měď v kombinaci s flexibilním a odolným PVC pláštěm zaručuje dlouhou životnost a stabilní výkon.
| Výrobce | EMOS Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Elektrické kabely Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Počet žil | 2 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Kabely mohou obsahovat různý počet drátů. AC a DC vodič může doplňovat nulový nebo ochranný vodič. Lišit se může také podle počtu fází. | |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Délka kabelu | 100 m Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Produktové číslo | S8324 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 8. května 2013 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||














