- Do týdne
- Osobní odběr od 100 Kč (celá ČR)
- Osobní odběr od 100 Kč (celá ČR)

Autorizovaný prodejce















Výrobce: EMOS
Produkt: Příchytka kabelová s hřebíkem
Technické parametry:
Příchytka kabelová EMOS GW 50613/9-10 je určena pro upevnění kabelů o průměru 10 mm. Díky hřebíku, který je součástí příchytky, je instalace rychlá a snadná. Příchytky jsou baleny v praktické krabičce po 100 kusech, což je výhodné pro větší projekty nebo dlouhodobé používání.
Tento typ elektroinstalačního materiálu je vhodný pro různé aplikace, ať už v domácnostech, dílnách nebo komerčních prostorách. Příchytky zajišťují pevné a bezpečné uchycení kabelů, což přispívá k pořádku a bezpečnosti v elektroinstalaci.
Při výběru elektroinstalačního materiálu je důležité zohlednit nejen technické parametry, ale také kvalitu a spolehlivost výrobce. EMOS je známý svou dlouholetou tradicí a širokou nabídkou produktů pro elektroinstalaci.
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně tohoto produktu nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.
| Výrobce | EMOS Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Ostatní elektroinstalační materiál Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Produktové číslo | A2818.1 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 9. listopadu 2015 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 1x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.




