Hlavní obsah stránky

Ellaboration - Dasha, Epoque Quartet [CD]

  • Ellaboration - Dasha, Epoque Quartet [CD]
Ellaboration - Dasha, Epoque Quartet [CD]

Ellaboration je název projektu zpěvačky Dashy a uskupení Epoque Quartet, který odkazuje k fenoménu Elly Fitzgerald. Specifický a úžasně komplexní zvuk spojení smyčcového kvarteta s nejrůznějšími perkusemi, u kterých exceluje Šimon Veselý, dává prostor zpěvačce Dashe předvést svou výjimečnost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSupraphon

Popis

Ellaboration je název projektu zpěvačky Dashy a uskupení Epoque Quartet, který odkazuje k fenoménu Elly Fitzgerald. Specifický a úžasně komplexní zvuk spojení smyčcového kvarteta s nejrůznějšími perkusemi, u kterých exceluje Šimon Veselý, dává prostor zpěvačce Dashe předvést svou výjimečnost. Dasha je známa z řady vystoupení, které se pohybují převážně v oblasti populární hudby, ale zároveň se ráda zúčastňuje i neotřelých projektů v oblasti jazzu, či ve spolupráci se symfonickým orchestrem.

Parametry

Popano
Druh médiaCD
Jazzano
Rok vydání2022

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Česká hudba Supraphon

Všechny česká hudba Supraphon