Hlavní obsah stránky

Electrolux ESF9500LOX

  • myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX
  • myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX
  • myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX
myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX je volně stojící spotřebič, který vám ušetří spoustu času, práce, a hlavně energie při mytí nádobí. Bez problémů na jeden mycí cyklus pojme 14 sad nádobí, snadno se tedy zbavíte všeho špinavého nádobí naráz i v početnější rodině.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectrolux

Popis

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX je volně stojící spotřebič, který vám ušetří spoustu času, práce, a hlavně energie při mytí nádobí. Bez problémů na jeden mycí cyklus pojme 14 sad nádobí, snadno se tedy zbavíte všeho špinavého nádobí naráz i v početnější rodině. Se svou šířkou 60 cm, výškou 85 cm a hloubkou 62,5 cm jistě nalezne místo ve vaší kuchyňské lince. O nastavení myčky a stavu mycího cyklu vás bude informovat displej, který je součástí ovládacího panelu. Spotřebič spadá do energetické třídy E.

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX

Ve své energetické třídě spotřebuje tato myčka 95 kWh energie za 100 cyklů v eco programu a 10,5 l vody na jeden cyklus v eco programu. Hladina hlučnosti při provozu nepřesáhne 46 dB. Délka standardního eco programu dosahuje 235 min.

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX

Na výběr budete mít z 6 předvolených programů mytí, které se snadno postarají o skvěle umyté nádobí. Nechybí ani odložený start, který umožňuje pohodlně si naplánovat mycí cyklus na později nebo na dobu, která vám vyhovuje. Vnitřní uspořádání myčky tvoří set košů pro co nejlepší uložení vašeho špinavého nádobí. Výbavu dotváří praktické sklopné držáky na talíře a výškově nastavitelné koše. Pro ještě lepší rozdělení drobnějších kusů nádobí disponuje myčka přihrádkou na příbory. Díky zabudovanému indikátoru soli a leštidla se u myčky nemusíte obávat o to, že by náhodou při mytí neměla dostatek mycích prostředků. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na případný nedostatek. Proto se už nikdy nestane, že by nádobí nebylo dokonale čisté.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Počet sad nádobí14
Výška85 cm
Energetická třídaE
Hlučnost46 dB
Šířka60 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Electrolux

Všechny myčky nádobí Electrolux