Hlavní obsah stránky

Electrolux EOD6P77WX

  • pečící trouba Electrolux EOD6P77WX
  • pečící trouba Electrolux EOD6P77WX
  • pečící trouba Electrolux EOD6P77WX
  • pečící trouba Electrolux EOD6P77WX
  • pečící trouba Electrolux EOD6P77WX
pečící trouba Electrolux EOD6P77WX

Vestavná pečicí trouba Electrolux EOD6P77WX představuje dokonalého pomocníka v každé kuchyni. Spotřebič na první pohled zaujme svým moderním elegantním designem v černo-nerezovém provedení a současně potěší mnoha praktickými funkcemi a programy, se kterými se pro vás pečení a vaření stane skutečným zážitkem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectrolux

Popis

Vestavná pečicí trouba Electrolux EOD6P77WX představuje dokonalého pomocníka v každé kuchyni. Spotřebič na první pohled zaujme svým moderním elegantním designem v černo-nerezovém provedení a současně potěší mnoha praktickými funkcemi a programy, se kterými se pro vás pečení a vaření stane skutečným zážitkem. Pro přesné pečení je přítomna v ohřevném prostoru teplotní sonda, která vám umožňuje sledovat teplotu ve středu pokrmu, a jakmile teplota dosáhne požadovaného stupně, trouba ukončí jeho přípravu.

Parametry

Umístěnívestavný
Šířka trouby59,6 cm
Hloubka trouby56,8 cm
Objem trouby72 l
Výška trouby59,4 cm
Hmotnost35 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pečicí trouby Electrolux

Všechny pečicí trouby Electrolux