Ovládání je intuitivní, a tak zvládne nastavit filtr každý. Přibývající znečištění ve filtru elektronika rozpozná a zareaguje. Automaticky zreguluje vámi nastavený výkon, což zaručí stálé hodnoty průtoku a velmi dlouhou životnost filtru.
Elektronicky řízený střídavý průtok vody zajistí v akváriu podobný způsob proudění vody jako v přírodě. Toto proudění se permanentně mění. Má 2 nastavitelné průtoky v 12hodinovém rytmu. Zmáčknutím tlačítka se zobrazí zbylá doba do příštího čištění. Nahromaděný vzduch pod hlavou filtru systém rozpozná a pomocí elektronického programu automaticky filtr odvzdušní.
Aby mechanické nečistoty vody neprocházely až k filtračnímu bio-materiálu, je ve vrchní části filtru použit předfiltr. Tento termofiltr je doplněn o robustní 210 W topnou IHS sporálu a LCD displej zobrazující teplotu.
Součástí dodávky jsou hadice, sací a výtlačná trubice, filtrační bílá vata a modrá vložka.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
2 recenze
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel16. dubna 2021
Hodnocení: 100%
Filtr má velkou kapacitu, je velice tichý, umožňuje nastavit výkon čerpadla, možnost nastavovat přes wifi.
Při čištění předfiltru nutno otevřít celý filtr, nemá ucho na nošení, neobsahuje filtrační média, cena.
Vystřídal jsem několik externích filtrů a tady je opravdu znát kvalita, která je samozřejmě vykoupená cenou. Nicméně pokud bude sloužit několik let, nemám výhrad.